Zaujímavé články
Kuracie prsia s diétnou krémovo-...
Diétne jedlo dňa: kuracie prsia so šampiňóvovou omáčkou.
Takto pripravené kuracie prsia sú nízkokalorické, s minimálnym obsahom...
Paleolitická diéta – to pravé pre...
Paleolitická diéta 2. časť
Tak ako každá forma diéty má aj diéta lovcov a zberačov svojich...
Mrkvová diéta
Ako môže vyzerať mrkvová diéta. Chudnutie s mrkvovou diétou.
Charakteristika mrkvovej diéty Ide o pomerne prísnu diétu, takže nie je...
Pohánková diéta = rýchle chudnutie...
Pohánková diéta, chudnutie s pohánkou.
Zima sa blíži ku koncu, čoskoro sa začne otepľovať a nás ženy bude znova...

Užitočné rady, Kompletné cvičenia

Malý stravovací zlozvyk - niekoľko kilogramov navyše... (2. časť)

Kvalitný spánok, dostatok času na spanie.

Pri chudnutí nejde len o silu vôle, či jej nedostatok. Niekedy si nesprávne návyky ani len neuvedomíme. Lenže aj tieto zdanlivo maličké prehrešky stoja v ceste za vysnenou štíhlou postavou. Už vieme, koľko škody napáchame vynechaním raňajok, nočnými návštevami chladničky alebo neustálym zajedaním „niečoho malého“. Ale to zďaleka nie je všetko...

Malý stravovací zlozvyk – niekoľko kilogramov navyše... (1. časť)

Nočné prejedanie sa,  bielenie chladničky alebo biely sex.

Bežne začínate deň šálkou kávy? Neviete si predstaviť posedenie pri televízore bez obľúbených sušienok, či slaných dobrôt? Aj tieto činnosti sú zlozvykmi, ktoré po rokoch usilovného „pestovania“ pridajú nejeden kilogram navyše. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako s nimi efektívne zatočiť a zbaviť sa ich raz a navždy.

Zbavte sa tuku po vianočnom maškrtení - rýchlo a účinne!

Ako rýchlo schudnúť po Vianociach.

Vianoce a silvestrovské oslavy sú tradične spojené nielen s rodinou, ale tiež s bohato prestretými stolmi. Len málokto odolá chutným, často nezdravým dobrotám. Na striedmosť a diétne tipy sa dá myslieť len ťažko. Málo pohybu, vysokokalorické jedlá a neobmedzený prístup k pochúťkam. To všetko zanechá nejedno kilečko navyše. Prečítajte si teda zopár jednoduchým rád, ako sa rýchlo zbaviť vianočného tukového "darčeka".

Indická ajurvéda - pre dokonalú rovnováhu a štíhlu siluetu

Indická ajurvéda.

Poslaním uvedeného východného liečebného systému je dosiahnutie dokonalej energetickej harmónie ľudského organizmu. V podstate ide o súlad telesnej, duchovnej aj duševnej stránky. Tomu zodpovedajú aj princípy ajurvédskej stravy, ktorá sa prispôsobuje jednotlivým energetickým dráham tzv. dóšam: Vata, Pitta, Kafa.

Koľko kalórií skutočne potrebujeme?

Potrebujeme naozaj toľko kalórií?

Odporúčaný denný kalorický príjem sa odlišuje od jednotlivca k jednotlivcovi. Platia však isté všeobecné zásady, z ktorých by ste pri chudnutí mali vychádzať. Dietológovia a odborníci na výživu zistili na základe dlhodobých výskumov, že denný energetický príjem je...

Šesť rád ako jednoducho ušetriť 100 kalórií

Tipy a triky ako spáliť denne o 100 kalórií menej

Nasledujúce triky pomáhajú znížiť príjem kalórií bez toho, aby ste sa museli úplne vzdať svojich obľúbených jedál zo dňa na deň. Skúste každý deň jeden z tipov a za týždeň klesne váš energetický príjem až o 700 kalórií.

Päť najväčších diétnych mýtov

Päť diétnych mýtov.

Poznáte ten pocit, keď do bodky dodržiavate princípy rôznych zaručených diét a namiesto očakávaného výsledku buď neschudnete ani gram, alebo naďalej priberáte? Prečo je to tak? Nuž, nie všetky informácie o diétach a „pravidlách“ chudnutia sú pravdivé.

Buďte štíhla so zdravými diétnymi trikmi

Zdravé diétne triky na chudnutie.

Skúste tvarovať svoje telo do vysnených línií nie pomocou drastických diét, ale pozvoľnou zmenou životného štýlu a stravovacích návykov. Niekedy stačí upraviť malé detaily a výsledky budú viditeľné. V tomto prípade dvojnásobne platí, že radšej sa dopracovať k štíhlosti pomaly, ale s trvalými výsledkami a najmä zdravou cestou. Inšpirujte sa jednoduchými, overenými trikmi, ktoré vám pomôžu dostať sa do kondície.

Vypracované ploché brucho nemusí byť iba snom...

Aj s avokádom sa dá chudnúť.

Snažíte sa mať krásne, vypracované brušné svaly? Už nemusíte len snívať. Máme pre vás zopár zaručených tipov na to, aby ste dosiahli vytúžené línie. Brušné svalstvo je u žien dosť problematické. Chudne sa z neho ťažko, ale pomocou správnych cvikov a stravovania to nie je nemožné. Existuje viacero spôsobov, ako sa dopracovať k sexi krivkám. Odborníci na výživu zostavili zoznam stravovacích tipov, pomocou ktorých ľahšie dosiahnete štíhle brucho bez ohľadu na vek a vašu fyzickú kondíciu. Ide o všeobecnú diétu, ktorá vyhovuje všetkým. Netreba zabúdať na to, že je dôležité zmeniť aj svoje stravovacie návyky a životný štýl. Najlepším tipom je jesť výživné a zdravé potraviny. Takéto tzv. selektívne odbúravanie tukov iba v určitých telesných partiách je v praxi nemožné bez dosiahnutia celkového energetického deficitu, kedy je výdaj energie vyšší ako príjem.

Qigong - umenie práce so životnou energiou

Qigong - chudnutie riadením životnej energie.

Existuje veľmi veľa metód chudnutia. Od rôznych diét, cvičení až po operačné odstraňovanie tuku. Možno ste už vyskúšali veľa spôsobov ako zredukovať hmotnosť, ale nie ste spokojní s výsledkami. Problémom, ktorý bráni žiť naplno a teda aj úspešne chudnúť, môžu byť aj prekážky brániace voľnému prúdeniu životnej energie v tele. Riešením na boj proti obezite môže byť staroveké čínske umenie meditácie - Qigong, ktoré formuje všetky časti tela. Pomáha harmonizovať duševnú a telesnú stránku, prináša celkovú vitalitu a odstraňuje energetické blokády.

Stránky

Najnovšie články o chudnutí
Ochrana osobných údajov a používanie cookies
Vyplnením formulára v súlade so zákonom 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v...
Tagy:
Prírodné produkty a zdravá výživa v online supermarketu iherb
Slovensko zažíva najväčší boom v online nakupovaní a zaznamenalo najväčší nárast...
Anketa
Privítali by ste tu fórum?
Prihlásenie
Nedávne komentáre