Zaujímavé články
Čierny cesnak - nová chuť bez...
Čierny cesnak - cesnak bez zápachu.
Netypicky vyzerajúci čierny cesnak neobsahuje žiadne konzervačné látky. Je...
Indická ajurvéda - pre dokonalú...
Indická ajurvéda.
Poslaním uvedeného východného liečebného systému je dosiahnutie dokonalej...
Objavte liečivú silu orechov!
Rôzne druhy orechov.
Stačí čo i len za hrsť orieškov denne na to, aby ste zostali dlho v dobrej...
Hroznová diéta
Vinič, hrozno, hroznová diéta.
Je to úplne jednoduché. Konzumujeme len hrozno a ostatné dovolené...

Prírodné produkty a zdravá výživa v online supermarketu iherb

Slovensko zažíva najväčší boom v online nakupovaní a zaznamenalo najväčší nárast spomedzi všetkých krajín EÚ.  Príčinou rýchleho rastu počtu ľudí, ktorí dôverujú online obchodom je to, že ľudia začali ceniť výhody online nakupovania. Ale online obchody majú aj svoje nevýhody a bohužial Slováci často stanú obeťami nekalých praktík predajcov. Napriklad,  až 10% Slovákov zažilo nepríjemnú situáciu, že objednaný tovar nebol doručený a 69% Slovákov sa cítili byť podvedených klamlivou reklamou.

Aby sme sa vyhnuly takým prípadom, v dnešnom článku zoznámime Vás s online obchodom, kde môžete bezpečne kúpiť kvalitné prírodné produkty pre svoje zdravie a zdravie Vašej rodiny.

iHerb.com - iba prírodné produkty pre celú rodinu

Dnes sa budeme rozprávať o iHerb.com - najpopulárnejšom americkom online supermarkete prírodnej kozmetiky a zdravotníckych výrobkov. Okrem vitamínov, výživových doplnkov, kozmetiky bez parabénov, na iHerb môžete objednať biopotraviny, bezpečné detské hračky, čistiace prostriedky pre domácnosť  "bez chémie" a mnoho ďalších produktov, ktoré chránia naše zdravie. Nájdete tu produkty pre vegetariánov a vegánov, veľa potravín z iHerb.com je vhodná aj pre alergikov (vždy je uvedené zloženie výrobku).

Slovenská verzie stránok je s cenami v EUR, platba a dodávka je pomerne rýchlá a ľahká. Poďme sa pozrieť, prečo a čo kúpiť na iHerb.com, napríklad, pre zdravu vyživu. Všetky produkty sú prírodné, každý výrobok má uvedené detailné zloženie a produkty nie sú testované na zvieratách.

Zdravá výživa a biopotraviny na iHerb

Zdravý životný štýl nie je len moderný pojem, ale aj výzva pre každého človeka, vážiaceho si seba samého. Zdravie predsa ovplyvňuje nielen váš organizmus, ale aj vašu duševnú pohodu - a kto by sa nechcel cítiť neustále dobre naladený?

Zdravá výživa je jednoducho nielen základom zdravia, ale zdravá výživa je aj základom úspešného chudnutia.  Pokiaľ chcete schudnúť zdravým spôsobom, raz a navždy sa tak zbaviť prebytočných kilogramov, potrebujete sa pri chudnutí zamerať i na dostatočnú výživnú hodnotu vašej stravy.

Zdravá výživa a chudnutie sú spojené nádoby. Chudnutie bez zdravej výživy je dopredu prehratý boj. Preto radšej zabudnite na nezmyselné diéty a zamerajte sa na rozumnú úpravu vášho jedálnička.

Biopotraviny   na iHerb sú jednou z možností, ako môžete začať žiť zdravo už dnes. Každý deň sa predsa rozhodujete o tom, čo budete jesť, čo nakúpite, čo pripravíte pre seba i svoju rodinu.

Ak chcete objednať čaj na iHerb, tak neváhajte, pretože ceny originálnych čajov sú demokratické: sú tu sáčky detox čaju Yogi a bylinné čaje bez kofeínu Tazo, organický čaj Pukka Herbs, voňavé čaje St. Dalfour, listový čajové zmesi a bylinné nápoje.

V sekcii s produktmi môžete nájsť aj neobvyklé produkty: popcorn z Cheddarom, vegánské čipsy z repy a zeleninovu polievku s morskou soľou. Odporúčame salsu, pesto, omáčku "Caesar", koreniny,  korenia, obilniny (cícera, šošovice a rôzne druhy fazule) a energetické tyčinky s obilninami a sušenýmy ovocím.

Výživové doplnky a probiotika

Odporučiť konkrétne potravinové doplnky a vitamíny ne možeme,  len poveme,  že na iHerb je ich obrovské množstvo. Okrem známych  semien Chia,  sušených jahod Acai,  lisovaného kokosového oleja, brusnicového koncentrátu alebo starého dobrého rybieho oleja je tam aj chlorella alebo olej červeného krilla.

Väčšina výživových doplnkov na chudnutie spadá to týchto troch kategórií: Stimulanty, prostriedky na odporu trávenia, vláknina a tak nazývané „prečisťovače“.

Z týchto troch kategórií výživových doplnkov možete si vybyrat v sekcii  Výživové doplnky http://www.iherb.com/Supplements?rcode=VLK779  na iHerb.

Pri chudnutí pomôžu aj probiotiká. Sú to baktérie mliečneho kvasenia, ktoré sú nevyhnutné pre dobré trávenie. Udržiavajú črevnú mikroflóru v rovnováhe tým, že zabraňujú množeniu mikroorganizmov, ktoré sú pre náš organizmus škodlivé.

Strava počas diéty je chudobnejšia, minimálne čo sa týka množstva. Zo stravy telo dostáva menej antioxidantov a ďalších dôležitých zložiek z potravy. Ak budete prijímať probiotiká denne, prospeje to vášmu zdraviu a vďaka nim aj ľahšie a zdravšie schudnete. Pomôžu zlepšiť trávenie, vyprázdňovanie a ovplyvnia aj hladinu krvných tukov. Dobrú službu urobia aj pri cvičení, kedy je spôsobený nápor na imunitný systém. Probiotiká ho posilnia a organizmus sa stane odolnejší.

Probiotiká si najdete na iHerb v sekcii Probiotika http://www.iherb.com/Stabilized-Probiotics.

Diéty a prípravky na chudnutie 

Diéty a chudnutie sú v lekárstve jednou z často vyhľadávaných oblastí. Väčšina z nás chce rýchlo schudnúť, a to najlepšie bez hladu.Vyberte si z širokej ponuky jedál, nápojov, tekutých prípravkov a tabliet, ktoré slúžia ako podpora chudnutia v obchode iHerb v sekcii Diety a chudnutie  http://www.iherb.com/Diet-Weight-Loss?rcode=VLK779 . Sú tu produkty známych výrobcov ako Now Foods, Irwin Naturals, Healthy Origins, Doctor's Best, Hollywood Diet, Nutrex Research Labs, California Gold Nutrition, Paradise Herbs a mnoha dalších.

Produkty pre celú rodinu

Sekcia make-upu na iHerb http://www.iherb.com/Face-Lotions-Cream  je pre stúpencov uvedomelej spotreby a každého, kto sa snaží, aby ne poškodil životné prostredie. Sekcia obsahuje stovky ekologických značiek, ktoré nielen sa starajú, aby sa svet okolo nás stál o niečo lepší, ale aj vyživujú, hydratujú  a liečia. Pozrite sa na šampóny a kondicionéry bez sulfátov a parabénov (Acura Organics, Avalon Organics, Giovanni, Natural Gate), dobré a kozmetické pomôcky za nízke ceny EcoTOOLS, prírodné oleji, produkty pre pláž s SPF a dekoratívnu kozmetiku ELF Cosmetics za skvelé ceny.

Čo sa týká čistiacích prostriedkov, potom iHerb zhromaždíl viac ako 30 prestížnych značiek, ktoré produkujú výrobky, nezabúdajúc na životné prostredie. Tu sú prípravky na odstraňovanie škvŕn, prací prostriedky, bielidlá, umývacia pena, aviváž a ďalšie. Dôležitým argumentom v prospech eko prostriedkov bude to, že sú menej pravdepodobné, že spôsobujú alergickú reakciu. Hity predaja  - prírodný odstraňovač škvŕn Ecover, prací a antibakteriálne prostriedky firmy Method.

Ako efektívne a ekonomicky nakúpiť na iHerb - Užitočné tipy

  • Obľúbený produkt pridajťe do zoznamu želaní. Tak môžete sledovať zliavy, alebo vedieť, kedy výrobok bude znovu k dispozícii.
  • Prečítajte si recenzie od iných užívateľov. Niekedy ich je veľa, ale pomáhajú získať podrobné informácie o produkte a jeho vlastnostiach.
  • Neignorujte informačné e-maily. Je tam informacia o akciách doručenia tovaru zadarmo, ďalších zľavach, u niektorých kategórií výrobkov – informacia o pre-promotion.
  • Nezabudnite o možnosti vyskúšania niektorých výrobkov. Namiesto objednat celú fľašu telového mlieka objednajte flašku 30 ml a vyskúšajte produkt, či sa Vám hodí.
  • Kód na 10$ zľavu VLK779
Average: 5 (1 vote)


Páči sa Vám článok

Prírodné produkty a zdravá výživa v online supermarketu iherb

? Podporte ho, a nechajte krátky komentár.
Komentáre
0
Pridať nový komentár
CAPTCHA
Captcha je prevecia proti automatizovanému spamu.
Najnovšie články o chudnutí
Ochrana osobných údajov a používanie cookies
Vyplnením formulára v súlade so zákonom 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v...
Tagy:
Prírodné produkty a zdravá výživa v online supermarketu iherb
Slovensko zažíva najväčší boom v online nakupovaní a zaznamenalo najväčší nárast...
Anketa
Privítali by ste tu fórum?
Prihlásenie
Nedávne komentáre