Zaujímavé články
Pilates - kombinácia...
Chudnite a držte si štíhlu líniu s pilates cvičením.
Otcom metódy je Joseph Hubertus Pilates. Vznikla v druhej polovici 19....
Jednoduché cvičenie, stačí po 5...
Dobrý súbor cvičení na zoštíhlenie, ktorý trvá asi 5 minút. S každodenným...
Sója zaručí pevné kosti a zdravé...
Sója - populárna surovina k príprave diétnych jedál.
Názov sója je odvodený zo staročínskeho slova, kde sa táto rastlina...
Ružičkový kel s čiernou fazuľkou a...
Diétny ružičkový kel s fazuľou a cesnakovou omáčkou.
Kombinácia ingrediencií dáva tomuto jedlu nielen príjemnú chuť, ale aj...

Užitočné rady

Malý stravovací zlozvyk - niekoľko kilogramov navyše... (2. časť)

Kvalitný spánok, dostatok času na spanie.

Pri chudnutí nejde len o silu vôle, či jej nedostatok. Niekedy si nesprávne návyky ani len neuvedomíme. Lenže aj tieto zdanlivo maličké prehrešky stoja v ceste za vysnenou štíhlou postavou. Už vieme, koľko škody napáchame vynechaním raňajok, nočnými návštevami chladničky alebo neustálym zajedaním „niečoho malého“. Ale to zďaleka nie je všetko...

Malý stravovací zlozvyk – niekoľko kilogramov navyše... (1. časť)

Nočné prejedanie sa,  bielenie chladničky alebo biely sex.

Bežne začínate deň šálkou kávy? Neviete si predstaviť posedenie pri televízore bez obľúbených sušienok, či slaných dobrôt? Aj tieto činnosti sú zlozvykmi, ktoré po rokoch usilovného „pestovania“ pridajú nejeden kilogram navyše. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako s nimi efektívne zatočiť a zbaviť sa ich raz a navždy.

Zbavte sa tuku po vianočnom maškrtení - rýchlo a účinne!

Ako rýchlo schudnúť po Vianociach.

Vianoce a silvestrovské oslavy sú tradične spojené nielen s rodinou, ale tiež s bohato prestretými stolmi. Len málokto odolá chutným, často nezdravým dobrotám. Na striedmosť a diétne tipy sa dá myslieť len ťažko. Málo pohybu, vysokokalorické jedlá a neobmedzený prístup k pochúťkam. To všetko zanechá nejedno kilečko navyše. Prečítajte si teda zopár jednoduchým rád, ako sa rýchlo zbaviť vianočného tukového "darčeka".

Indická ajurvéda - pre dokonalú rovnováhu a štíhlu siluetu

Indická ajurvéda.

Poslaním uvedeného východného liečebného systému je dosiahnutie dokonalej energetickej harmónie ľudského organizmu. V podstate ide o súlad telesnej, duchovnej aj duševnej stránky. Tomu zodpovedajú aj princípy ajurvédskej stravy, ktorá sa prispôsobuje jednotlivým energetickým dráham tzv. dóšam: Vata, Pitta, Kafa.

Koľko kalórií skutočne potrebujeme?

Potrebujeme naozaj toľko kalórií?

Odporúčaný denný kalorický príjem sa odlišuje od jednotlivca k jednotlivcovi. Platia však isté všeobecné zásady, z ktorých by ste pri chudnutí mali vychádzať. Dietológovia a odborníci na výživu zistili na základe dlhodobých výskumov, že denný energetický príjem je...

Šesť rád ako jednoducho ušetriť 100 kalórií

Tipy a triky ako spáliť denne o 100 kalórií menej

Nasledujúce triky pomáhajú znížiť príjem kalórií bez toho, aby ste sa museli úplne vzdať svojich obľúbených jedál zo dňa na deň. Skúste každý deň jeden z tipov a za týždeň klesne váš energetický príjem až o 700 kalórií.

Päť najväčších diétnych mýtov

Päť diétnych mýtov.

Poznáte ten pocit, keď do bodky dodržiavate princípy rôznych zaručených diét a namiesto očakávaného výsledku buď neschudnete ani gram, alebo naďalej priberáte? Prečo je to tak? Nuž, nie všetky informácie o diétach a „pravidlách“ chudnutia sú pravdivé.

Buďte štíhla so zdravými diétnymi trikmi

Zdravé diétne triky na chudnutie.

Skúste tvarovať svoje telo do vysnených línií nie pomocou drastických diét, ale pozvoľnou zmenou životného štýlu a stravovacích návykov. Niekedy stačí upraviť malé detaily a výsledky budú viditeľné. V tomto prípade dvojnásobne platí, že radšej sa dopracovať k štíhlosti pomaly, ale s trvalými výsledkami a najmä zdravou cestou. Inšpirujte sa jednoduchými, overenými trikmi, ktoré vám pomôžu dostať sa do kondície.

Vypracované ploché brucho nemusí byť iba snom...

Aj s avokádom sa dá chudnúť.

Snažíte sa mať krásne, vypracované brušné svaly? Už nemusíte len snívať. Máme pre vás zopár zaručených tipov na to, aby ste dosiahli vytúžené línie. Brušné svalstvo je u žien dosť problematické. Chudne sa z neho ťažko, ale pomocou správnych cvikov a stravovania to nie je nemožné. Existuje viacero spôsobov, ako sa dopracovať k sexi krivkám. Odborníci na výživu zostavili zoznam stravovacích tipov, pomocou ktorých ľahšie dosiahnete štíhle brucho bez ohľadu na vek a vašu fyzickú kondíciu. Ide o všeobecnú diétu, ktorá vyhovuje všetkým. Netreba zabúdať na to, že je dôležité zmeniť aj svoje stravovacie návyky a životný štýl. Najlepším tipom je jesť výživné a zdravé potraviny. Takéto tzv. selektívne odbúravanie tukov iba v určitých telesných partiách je v praxi nemožné bez dosiahnutia celkového energetického deficitu, kedy je výdaj energie vyšší ako príjem.

Desať tipov na zníženie hmotnosti od doktorky Malyshevy

Desať rád na chudnutie doktorky Malyshevoj.

Doktorka Elena Malysheva sa narodila v roku 1961 v Kemerove, má dvoch synov. Vyštudovala medicínu na Akadémii lekárskych vied v Moskve. Pracovala ako terapeutička, neskôr ako odborná asistentka na Ruskej štátnej lekárskej univerzite. V prvom rade pôsobí ako doktorka medicínskych vied a lekárka. Stala sa známou populárnou televíznou osobnosťou vďaka relácii Zdravie, ktorá je venovaná zdravému životnému štýlu ako aj chudnutiu. Malysheva je uznávanou odborníčkou a autorkou viac ako 50 vedeckých publikácií so zameraním na medicínu a zdravie. Za svoju prácu získala 2 štátne ocenenia.

Stránky

Najnovšie články o chudnutí
Ochrana osobných údajov a používanie cookies
Vyplnením formulára v súlade so zákonom 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v...
Tagy:
Prírodné produkty a zdravá výživa v online supermarketu iherb
Slovensko zažíva najväčší boom v online nakupovaní a zaznamenalo najväčší nárast...
Anketa
Privítali by ste tu fórum?
Prihlásenie
Nedávne komentáre